Cross Monster & Kolorowa Eksplozja


Hulajnogą po stoku na pełnym gazie - ekstremalne szaleństwo!

28.07.2018 r. | Kotelnica Białczańska


Cross Monster nadchodzi! Do startu Mistrzostw Polski coraz bliżej i wszyscy z niecierpliwością odliczamy dni.

Jubileuszowa, 5. edycja zawodów to gwarancja potężnej dawki emocji i niezapomnianych wrażeń zarówno dla zawodników, jak i kibiców. 28 lipca w Białce Tatrzańskiej będziemy mogli zobaczyć najlepszych zawodników walczących w niecodziennym wyścigu o Puchar Polski w zjeździe na górskich hulajnogach. Nie zabraknie ciekawych konkurencji, a całość rozegra się w malowniczym otoczeniu Tatr.

Cross Monster to dwie widowiskowe dyscypliny! Zarówno Zjazd na Krechę ze szczytu Kotelnicy Białczańskiej, jak i Monster Slalom, czyli rywalizacja trójkami ramię w ramię – będzie się działo! Bądź z nami i kibicuj swojej drużynie w boju o mistrzowski tytuł!

Będą też wyścigi dla najmłodszych Monster Kids, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z jazdą na hulajnodze.

Cross Monster to nie tylko wyścigi na Monsterrollerach. Przewidzieliśmy także niezwyczajne afterparty. Weź udział w radosnym rytuale mieniących się w powietrzu kolorów! Festiwal Kolorowa Eksplozja jest otwarty dla wszystkich i zupełnie darmowy. W sobotni wieczór scenę ogarnie radosna energia – Zumba Maraton Kolorów z Martą Jelonek i najlepszymi tancerzami w Polsce. Dodatkowo, ekipa Extreme Trial Przemek Kaczmarczyk oraz Góral Trial Team Jacek Jarząbek zafundują nam pokazy z konkretnymi lotami i spektakularnymi trikami na motocrossie i rowerze! Będzie też pokaz stuntu motocyklowego i akrobacje mistrza deskorolki.

Jakby tego było mało, powstanie tu festiwalowe miasteczko z testami sprzętu sportowego, food truck’ami i strefą z kolorowymi nagrodami do wygrania!

Do zobaczenia 28 lipca w Białce!

Strona Internetowa CrossMonster